yukarı kaydır

Kariyer

Açık Pozisyonlar

pazarlama sanatçısı.

Her zaman insanlara ulaşmak için yeni yöntemler arıyoruz: tüm bu insanlarla ilişki kurmak kolay değil. Ama kim kolay ister? Tanıştığımız her kişiyi doğru hedefe yönlendirmede, doğru yolu, doğru zamanda göstermek konusunda yardımcı olabilmek için son derece analitik bir yaklaşımı kullanıyoruz.

marka uzmanı.

Milyonlarca, binlerce kişilik bir kitleye ulaşacak ve  ulaşmak için tek olmanın farkında olan tüm firma ve kuruluşlara onların tek olduğunu, tek olmaları gerektiğini anlatmak ve gerçekleştirmek, sonuca ulaşmak zor olduğu kadar harika bir duygu.

patent uzmanı.

Günde milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilen sanat eserleri üretmek gerçekten harika bir duygu. Bu duyguyu tattıktan sonra neden zorluğuna takılı kalasınız ki?

kurumsal iletişim uzmanı.

Etki yaratmak ve daha da fazla kullanıcıya ulaşmak için kurumsal iletişim stratejileri geliştirmek ve sanal pazarda yer almak.

hukuk danışmanı.

Mükemmel mobil uygulamaların ekip ruhu ile oluşturulduğuna inanıyoruz. Geliştirme sürecimizi bir ekip olarak planlıyor ve zamanında kod incelemeleri ile uyumumuzu geliştiriyoruz.

müşteri temsilcisi.

Veri odaklı bir yaklaşım ve güçlü yaratıcı becerileri bir araya getirerek yaratıcı planlar oluşturmak için Pazarlama Sanatçıları ile birlikte çalışacaksınız.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.